Solid Surface Özellikleri Nelerdir?

Teknolojik Bir Şıklıkla Tanışın…

Akrilik ve doğal minerallerle birleşerek ortaya çıkan Solid Surface, Franke’ye özel bir yüzey malzemesi. Isıtılarak şekil dalan solid surface, 54 farklı renk seçeneği ve geniş kullanım alanıyla mekan dekorasyonlarına özgürlüğü getiriyor.

Franke tarafından sunulan solid surface, Surface doğal görünümü ile mutfak, banyo,ofis, sağlık kuruluşları, otel, kafe ve restoran gibi pek çok yerde kullanılır. Esnek tasarım yapısı ve dayanıklılığıyla yeni nesil bir dekorasyon malzemesidir.

Solid Surface’nin mekanlarda yarattığı ayrıcalığa ve özelliklerine bakacak olursak:

Darbelere karşı direnç gösterir

solid-surface-blog2

Franke Solid Surface, doğal mineraller ve akriliğin birleşmesi ile oluşan güçlü yapısı sayesinde yüksek darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Küçük çizikler kolayca giderilebilir ve onarımlar yerinde gerçekleştirilir.

Sağlığa dosttur

Franke Solid Surface, anti-bakteriyel özellikleriyle bakteri, küf ve leke oluşumlarını önler, kolay bakımı ile her zaman temiz kalır ve sağlığınızı korur.

Dekorasyonda bütünlük sağlar

Ek göstermeyen yapısı nedeniyle kolayca işlenir ve şekillenir. Birkaç parça levha ek yeri belli olmayacak şekilde monte edilebilir. Böylece ortamdaki bütünlüğü bozmaz ve görünüme şıklık katar.

Tasarım farklılığı yaratır

Işık geçirgen özelliği sayesinde, ara panelleri Franke Solid Surface ile süsleyerek evinizin tasarımını değiştirebilirsiniz.

Kolay temizlenir

Leke tutmayan özelliği sayesinde ıslak bir bez yardımıyla rahatça temizlenebilir. Leke oluşumunda hemen müdahale ederek ortamın temiz olmasını sağlayın. Solid Surface her zaman ilk günkü parlaklığıyla evinizi süsler.

Geniş renk skalası sunar

Franke Solid Surface, 54 renk seçeneği ile geniş bir skala sunar. Tek başına kullanabileceğiniz bu renkleri aynı zamanda farklı tonlarla harmanlayabilirsiniz.

Mekanınıza özel tasarım olanağı sunar

solid-surface-blog3

Kolay şekillenen Franke Solid Surface hangi mekanda kullanacaksanız o mekana özel tasarım yapmanızı sağlar. Isı ile şekillendiği için istediğiniz renk ve modellere üretilebilir. İş yerleriniz ve evleriniz için kendi tasarımınızı yaptırabilirsiniz.

Franke teknolojisini sunar

CNC ile kesilen Solid Surface, Franke garantisi ile evinize ve mekanınıza gelir. Kusursuz kesim ve montaj hizmetlerinden sonra tezgahlarınızı, bankolarınızı ve masalarınızı kullanabilirsiniz.

Garanti kapsamından yararlanırsınız

Franke Solid Surface, üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti kapsamındadır. Kullanım ve müşteri hataları halinde garantiden yararlanamazsınız.

Mekanlara dayanıklı ürünler sunmak için geliştirilen Solid Surface malzemesinden siz de evleriniz ve iş yerleriniz için güvenilir çözümler alabilirsiniz. Yıllarca kullanacağınız bu teknolojiyle evinizde rahatlık yaşayacaksınız.