Franke Mutfak Tezgahı

Fourel Yapı Tasarım Franke Mutfak Tezgahı

Franke – Tasarımda Dünya Devi…

Kişisel ve kurumsal tüm kullanım alanlarında ideal akrilik tasarım çözümleri sunan Franke kalitesi…
Dünyanın en iyi tasarım ve üretim markası Franke, evlerinize ve iş yerlerinize zengin renk çeşitliliği ve ısıyla şekil alan dizayn harikası malzemesi ile profesyonel Franke mutfak tezgahı hizmetleri sunarak hayal gücünüzü yaşam alanlarınıza yansıtıyor.

Franke Mutfak Tezgahı-Tasarımlardan Örnekler

Neden Franke?

Her mekan için özel ölçülerde, tek tek tasarım yapan Franke, dayanıklı, parlak ve şık, modern ve göz alıcı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen yapısı ve doğal görünümü ile mutfak ve banyo yüzeyleri için vazgeçilmez ürünler üretmektedir. Franke mutfak tezgahı kullanımda fark yaratmaktadır.

Franke Mutfak Tezgahı Modelleri ve Özellikleri

Franke mutfak tezgahı modelleri; sadece mutfaklarda değil, banyolarınızda, bankolarda, mağazalarda, sağlık merkezlerinde, otellerde ve ofislerde rahatlıkla kullanılır. Franke tezgah özellikleri ile kullanıcılarına uzun ömür, dayanıklılık, hijyen ve garanti sunar. Siz de Franke tezgah kalitesini mekanlarınızda görmek, Franke tezgah fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için satış danışmanlarımızı arayın; tasarımda dünya devi ile tanışın…

Yaşam Alanlarında Çözüm Ortağınız

 

Franke mutfak tezgahı tasarım ve fiyatlandırma süreçlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin ya da ekibimiz sizi en kısa sürede arasın, Franke kalitesi mekanlarınızla buluşsun…

Teklif Al Sizi Arayalım

500
Franke Tasarım
500
Güvenli Montaj
%100
Olumlu Geri Bildirim
%100
Başarı

Türkiye Genelinde Franke Mutfak Tezgahı Satış ve Montaj

 

İstanbul Avrupa Yakasında Bakırköy, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Başakşehir, Şişli, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Beyazıt, Florya, Küçükçekmece, Avcılar, Zeytinburnu Yeşilköy semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir semtleri başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Franke Mutfak Tezgahı proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Teklif Al Sizi Arayalım

Referanslar

YAŞAM ALANLARINIZDA FOUREL KALİTESİ…