Dominox Mutfak Tezgahı

Fourel Yapı Tasarım Dominox Mutfak Tezgahı

Dominox – 100 Yıldır 5 Kıtada Lider Marka!

Dünyanın en büyük paslanmaz çelik, granit ve sentetik eviye üreticisi Dominox mutfak tezgahı ile evlerinize geliyor…
Mutfak tezgâhlarında, evye ve mutfak malzemelerinde sektörünün en iyi isimlerinden olan Dominox, estetik renk ve doku özelliklerinde, kaliteli ve yaratıcı, yıllara dayanıklı tasarımlarıyla size özel çözümler sunuyor.

Dominox Mutfak Tezgahı-Tasarımlardan Örnekler

Neden Dominox?

Geniş üretim yelpazesi ile her mekana özel tasarımlar hazırlayan Dominox, yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile birbirine tamamen uyumlu, kolay monte edilen ve temizlenen, mekana şıklık katan ürünler üretmektedir. Dominox mutfak tezgahı kalitesini mekanlarınıza ulaştırmaktadır.

Dominox Mutfak Tezgahı Modelleri ve Özellikleri

Dominox mutfak tezgahı modelleri; geniş ürün gamı ile mutfak ve banyolarda estetik, uyumlu ve kullanışlı bir hava yaratıyor. Dayanıklı çelik işleme, çizilmelere ve yanmalara dayanıklı, leke tutmayan yapısı ile Dominox tezgah özellikleri yaşam alanlarında fark yaratıyor. Siz de Dominox tezgah kalitesini mekanlarınızda görmek, Dominox tezgah fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için satış danışmanlarımızı arayın; yaratıcı dokunuşlarla tanışın…

Yaşam Alanlarında Çözüm Ortağınız

 

Dominox mutfak tezgahı tasarım ve fiyatlandırma süreçlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin ya da ekibimiz sizi en kısa sürede arasın, Dominox kalitesi mekanlarınızla buluşsun…

Teklif Al Sizi Arayalım

500
Dominox Tasarım
500
Güvenli Montaj
%100
Olumlu Geri Bildirim
%100
Başarı

Türkiye Genelinde Dominox Mutfak Tezgahı Satış ve Montaj

 

İstanbul Avrupa Yakasında Bakırköy, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Başakşehir, Şişli, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Beyazıt, Florya, Küçükçekmece, Avcılar, Zeytinburnu Yeşilköy semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir semtleri başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Dominox Mutfak Tezgahı proje taahhüt ve satış hizmetleri sunmaktayız.

Teklif Al Sizi Arayalım

Referanslar

YAŞAM ALANLARINIZDA FOUREL KALİTESİ…