Corian Tezgah

Fourel Yapı Tasarım Corian Tezgah

Corian Tezgah – Mekanlarınıza Kişilik Kazandırın…

Doğal minerallerden oluşan, masif, gözeneksiz ve homojen bir rahatlık Corian tezgah ile evlerinizde… Geniş kullanım alanı ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü ve şık Corian mutfak tezgahları, deneyimli tasarım ekibimizin ellerinden çıkarak istediğiniz yere uygulanıyor, konforunuz sağlanıyor.

Corian Tezgah-Tasarımlardan Örnekler

Neden Corian Tezgahlar?

Mekanlarınıza şıklık kazandıran, uzun ömürlü, dayanıklı ve şık, hijyenik, iç ve dış mekanlarda kullanılabilen Corian tezgah modellerini sizler için özel olarak tasarlıyoruz. Franke teknolojisi ile banyo ve mutfaklarınızda konforu sürekli kılıyoruz.

Corian Tezgah Modelleri ve Özellikleri

Corian tezgah modelleri mutfak, banyo, banko, ofis, sağlık merkezleri, oteller, AVM’ler gibi geniş kullanım alanları ile kişi ve firmalara özel çözümler sunar. Masif, gözeneksiz, uzun ömürlü, dayanıklı, şık, hijyenik, 54 farklı renkte, iç ve dış mekanlara uygulanabilen Corian tezgah özellikleri; kullanıcılarına sınırsız konfor sağlar. Siz de Corian tezgah güvencesini mekanlarınıza taşımak, Corian tezgah fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Yaşam Alanlarında Çözüm Ortağınız

 

Corian tezgah tasarım ve fiyatlandırma süreçlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin ya da ekibimiz sizi en kısa sürede arasın, Franke kalitesi mekanlarınızla buluşsun…

Teklif Al Sizi Arayalım

450
Corian Tasarım
450
Güvenli Montaj
%100
Olumlu Geri Bildirim
%100
Başarı

Corian Tezgah Satış ve Montaj Hizmetleri

 

İstanbul Avrupa Yakasında Bakırköy, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Başakşehir, Şişli, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Beyazıt, Florya, Küçükçekmece, Avcılar, Zeytinburnu Yeşilköy semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir semtleri başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Corian Tezgah proje taahhüt ve satış hizmeti sunmaktayız.

Teklif Al Sizi Arayalım

Referanslar

YAŞAM ALANLARINIZDA FOUREL KALİTESİ…