Akrilik Tezgah

Fourel Yapı Tasarım Akrilik Tezgah

Akrilik Tezgah – Franke Solid Surface Kalitesi İle Tanışın…

Akriliğin doğal minerallerle birleşmesinden ortaya çıkan solid surface ışıltısı ile evlerinizi aydınlatıyor. Her mutfak ve banyo için ölçü alarak yaptığımız Akrilik tezgah tasarımlarında, akriliğin dayanıklılığını, pratik ve güvenli kullanımını, hijyenik ve görsel bütünlüğünü mekanlarınızda yansıtmanızı sağlıyoruz.

Akrilik Tezgah-Tasarımlardan Örnekler

Neden Franke Solid Surface Akrilik?

Masif ve homojen yapısı ile yaşamı kolaylaştıran akrilik tezgah tasarımları, zengin renk seçenekleri ve yaratıcı tasarım ekibimizce mekanlarınıza özel olarak tasarlanıyor. Kaliteli yüzeyler ve yaşam alanlarınızda konfor yaratmak için akriliğin sınırsız dünyasıyla tanışın…

Akrilik Tezgah Modelleri ve Özellikleri

Akrilik tezgah modelleri; akriliğin doğal minerallerle birleşmesinden ortaya çıkan solid surface ışıltısı ile evlerinizi, iş yerlerinizi, otelleri, AVM’leri, bankoları ve hastaneleri aydınlatır. Darbelere ve şoklara dayanıklılık, hijyen, ışık geçirme, kolay temizlenme, 54 farklı renk seçeneği olan Akrilik tezgah özellikleri mekanlarınızda arzu ettiğiniz güveni sağlar. Siz de Akrilik tezgah güvencesini mekanlarınıza taşımak, Akrilik tezgah fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Yaşam Alanlarında Çözüm Ortağınız

 

Akrilik tezgah tasarım ve fiyatlandırma süreçlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin ya da ekibimiz sizi en kısa sürede arasın, Franke kalitesi mekanlarınızla buluşsun…

Teklif Al Sizi Arayalım

510
Akrilik Tasarım
510
Güvenli Montaj
%100
Olumlu Geri Bildirim
%100
Başarı

Akrilik Tezgah Satış ve Montaj Hizmetleri

 

İstanbul Avrupa Yakasında Bakırköy, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Başakşehir, Şişli, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Beyazıt, Florya, Küçükçekmece, Avcılar, Zeytinburnu Yeşilköy semtleri ve Anadolu Yakasında Kadıköy, Bostancı, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar, Kartal, Pendik, Ataşehir semtleri başta olmak üzere İstanbul’da tüm semtlerde; ayrıca Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Eskişehir ile birlikte tüm Türkiye genelinde Akrilik Tezgah proje taahhüt ve satış hizmeti sunmaktayız.

Teklif Al Sizi Arayalım

Referanslar

YAŞAM ALANLARINIZDA FOUREL KALİTESİ…